п'ятниця, 13 січня, 2017, 15:51 Львів
На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони
  • На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони
  • На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони
  • На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони
  • На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони
  • На Яворівщині буде Центр тактичної медицини, – заступник міністра оборони

Сьогодні, 13 січня, в місто Яворів Львівської області з робочим візитом прибув заступник міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Мета візиту – врегулювання проблем, які виникли з житловим фондом та землями, що перебувають у власності Міністерства оборони України для передачі їх у власність органів місцевого самоврядування, не лише окреслення господарських проблем військових містечок та житлового фонду МОУ, а й вироблення механізмів передачі окремих з них у комунальну власність. Про це передає з місця події власкор IA ZIK.

Високого гостя з Києва привітав з Різдвом Христовим вертеп Молодіжного духовного театру з прикордонного яворівського села Нагачева.

Також в Яворів приїхали народний депутат України Олег Березюк, заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, перший заступник голови Львівської облради Парасковія Дворянин, військовослужбовці, а також – мери та війти Кам’янко-Бузької, Дрогобича, Брюхович, Щирця, де розташовані недіючі військові містечка.

Генерал-майор Олег Шевчук, який прибув у Яворів за особистим дорученням міністра оборони України, генерала армії Степана Полторака, поспілкувався, зокрема, з головами Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орестом Хляном, Володимиром Сичаком, міським головою Яворова Павлом Бакунцем, начальником Яворівської КЕЧ району, полковником Федором Савицьким з приводу наведення ладу з водо- та електропостачанням 53-го військового містечка, де проживає близько 3 тис. осіб.

Учасники зустрічі не лише констатували проблеми військових містечок та земель МОУ, а й обговорили механізми передачі окремих з них у комунальну власність.

Конструктивна розмова також відбулася стосовно забезпечення житлом сімей військовослужбовців.

За словами заступника міністра оборони, на території Яворівського району, скоріше за все – на теренах курорту Шкло буде задіяно Центр підготовки фахівців тактичної медицини.

Оглянувши недіюче 51 військове містечко, розташоване в середмісті Яворова, заступник міністра оборони повідомив, що у планах МОУ відродити його – як підрозділ військової частини.

Представники органів місцевого самоврядування Львівщини, на чиїх територіях наявні об’єкти міноборони, вручили генералові, який відповідає за тилове забезпечення Збройних сил України, пакети документів з окресленням шляхів подолання проблем.

У коментарі власкорові IA ZIK міський голова Яворова Павло Бакунець висловив задоволення від того, що ще й місця не минуло з часу його візиту в Київ, на особистий прийом до міністра оборони України, генерала армії Степана Полтарака, а  справа таки зрушилася з місця.

«Невдовзі  53  військове містечко Яворова таки матиме якісну воду», – наголосив Павло Бакунець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 05:41:57