п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:14 Політика
На керівника Нацполіції – 64 претенденти. Список
Фото: Арсен Аваков/Facebook
Фото: Арсен Аваков/Facebook

Національна поліція України оприлюднила список кандидатів на посаду глави відомства. У списку вказані 64 претенденти.

Список оприлюднений на сайті МВС.

«Всього 64 претендента. З них мають юридичну освіту – 59. З них працюють в ПП на даний час – 18», – йдеться в повідомленні.

У МВС зазначили, що конкурс на посаду керівника Нацполіції стартує 18 січня. Процедура цього консультативного конкурсу передбачає його проведення у п’ять етапів:

І етап – вивчення поданих претендентами документів на відповідність базовим вимогам конкурсу: вища повна юридична освіта; стаж роботи в галузі права не менш як сім років; досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років.

ІІ етап – претенденти, які відповідають базовим вимогам конкурсу, проходять тестування.

ІII етап – за результатами розгляду резюме, мотиваційних листів та результатів тестування, комісія шляхом голосування запрошує претендентів для проходження співбесіди.

IV етап – проведення співбесід.

V етап – претенденти, які успішно пройшли попередній етап, не пізніше ніж у триденний термін після оголошення результатів ІV етапу конкурсного відбору повинні надати повний пакет документів.

«За результатами п’яти етапів конкурсу комісія шляхом голосування визначає не більше трьох фінальних претендентів. У разі виникнення спірних питань, комісія може запропонувати претендентам додаткову перевірку», – зазначили в МВС України.

Список фінальних претендентів має бути сформований і переданий на розгляд міністру внутрішніх справ в якомога коротший термін, але не пізніше 15 лютого 2017 року.

Водночас, зазначається, що особи, які не пройшли попередній етап конкурсу – не допускаються для подальшої участі у конкурсі. До наступних етапів конкурсу на розсуд комісії будуть запрошені тільки окремі претенденти за результатами вивчення поданих документів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 05:41:45