п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:25 Суспільство
Лігачова: Якщо «Дождь» не може інакше, хай мовить собі в Росії. А в Україні свої закони

Якщо телеканал «Дождь» не може вести іншу інформаційну політику, нехай мовить собі в Росії.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала медіаексперт, шеф-редактор сайту «Детектор медіа» Наталія Лігачова.

Вона зазначила, що не розуміє шуму з приводу заборони в Україні трансляції російського телеканалу «Дождь».

«Сорі, а чому ми повинні в кабелі мати канал, на якому, цитую слова Сіндеєвої (гендиректора телеканалу «Дождь» Наталії Сіндеєвої, – ред.), «телеканал керується російськім законодавством при зображенні карти Росії» і «відповідно до статті 65 Конституції Російської Федерації, Республіка Крим є суб’єктом Російської Федерації», – зазначила Лігачова.

Також вона додала: «Дождь» не може по-іншому, тому що в Росії його закриють? Ок, не можете, так не можете. А причому тут ми, Україна? Мовте собі в Росії, а в Україні вас, за словами тієї ж Сіндеєвої, дивляться через «сайт, додатки в Smart TV та інші канали дистрибуції». А то у нас виходить, що є ті, кому закони України – не указ, чи як? Не кажучи вже про рекламу в його ефірі, що також заборонено для російських каналів законом України».

Як повідомлялося, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала українських провайдерів протягом місяця припинити ретрансляцію російського телеканалу «Дождь» через невизнання каналом суверенітету і територіальної цілісності України, а також трансляцію російської реклами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:23:15