п'ятниця, 13 січня, 2017, 14:51 Політика
Гастролі Савченко на Заході є частиною плану Кремля, – політолог
Надія Савченко. Фото: Сомер Ірина/УНІАН
Надія Савченко. Фото: Сомер Ірина/УНІАН

Виступи Надії Савченко в медійному просторі країн Європи та США є частиною російського плану з формування негативного іміджу України як держави, в якій триває, буцім, винятково громадянський збройний конфлікт.

Таку думку  в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK висловив політолог Кирило Сазонов.

«Це частина глобального проекту, який Кремль розігрує перед Заходом. Його мета – сформувати думку про те, що в Україні складний внутрішніх конфлікт, що державі треба з нього вийти якнайшвидше, домовитись із опонентами та розпочати мирне врегулювання. Головне для Кремля те, аби у цих розмовах не лунала фраза «Росія – агресор». Коли уся ця команда переконає західних політиків, то нас спробують посадити за один стіл із бойовиками», – каже експерт.

На переконання Кирила Сазонова, і гастролі  Савченко, і відома стаття Пінчука працюють на те, щоб вивести Росію з ролі країни-агресора та допомогти їй набути статусу миротворця в очах Заходу.

«Савченко, як і Пінчук, нині працюють для західного глядача. Надя більше нічого не розказує українцям, ні до чого не закликає їх. Її проект «РУНА» – суто формальний. А от закордонні вояжі Савченко, виступи на європейському телебаченні, це, насамперед, для формування українського іміджу за кордоном, за яким стоїть Росія. Для того, щоб переконати жителів Європи і США, що в Україні – громадянський конфлікт», – зазначив політолог.

Нагадаємо, народний депутат України Надія Савченко нині перебуває у Чехії. У неї заплановані зустрічі з представниками неурядових організацій, депутатами парламенту та участь у прес-конференції. До цієї східноєвропейської країни вона помандрувала на запрошення європарламентаря Павела Свободи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 09:50:57