п'ятниця, 13 січня, 2017, 16:37 Економіка
Дисидент та ветеран АТО Іван Макар: За «націоналізацію» АТБ треба саджати за грати

Дисидент часів СРСР, нардеп 1-го демократичного скликання, екс-боєць добровольчого батальйону «Айдар» Іван Макар в ефірі телеканалу «24» заявив, що ініціаторів законопроекту про націоналізацію торговельної мережі АТБ варто посадити за грати. Екс-нардеп впевнений, що і автори, і активні прихильники ідеї відбору приватного бізнесу на користь держави мотивуються виключно своїми корисними мотивами. І фактично чинять грабіж.

«Ми переходимо в 30-ті роки після НЕПу (після завершення періоду «нової економічної політики», яка стимулювала розвиток приватного бізнесу, більшовицький уряд СРСР «націоналізував» все майно і засоби виробництва приватних підприємств, – прим.ред), коли йшла націоналізація. Аналогічно. Комусь захотілося віджати у свою користь торгову мережу. З тих підписантів, авторів закону, може і є один-два чоловіки, які просто не розуміють це. Але більшість людей – доволі грамотні, у тому числі і Віталій Купрій та Дмитро Лубінець. (нардепи Купрій та Лубінець в ефірі телеканалів «NewsOne» та «112» підтримали націоналізацію АТБ, – прим.ред). І підписуючи це – це абсолютний акт політичної корупції. За таке треба однозначно порушувати кримінальні справи, за таке треба садити. Бо це – грабіж. Люди, які намагаються руками держави пограбувати власника Я не знаю, тих, хто там керує тим АТБ, це мене мало цікавить. Мене цікавить, що правила мають бути одні для всіх», – заявив в ефірі Іван Макар.

 

Макар наголосив на низькій кваліфікації як чинних українських парламентарів, так і нинішніх українських правоохоронців, які не контролюють корисливі вчинки депутатів.

«Це плакати треба, що у нас така Верховна Рада, що такі законопроекти з’являються, і що люди цього не соромляться. І що правоохоронні органи тим не займаються. Виходить, що люди отримали свої повноваження для того, щоб відстоювати свої власні інтереси. Хтось собі накинув оком на цю торгову мережу успішну, я так розумію. Може, Купрію, чи комусь там іншому, хотілось її до рук прибрати. Я тут не дивуюся. Але організуй свою. Таку ж. А так – це ж звичайний грабіж і більше нічого», – впевнений Іван Макар.

Екс-нардеп та ветеран АТО висловив впевненість, що стосунки України з окупованими територіям українського Донбасу мають нагадувати стосунки СРСР та нацистської Німеччини після червня 1941-го року. Інакше українська влада лише спонукатиме бойовиків та російських найманців до продовження війни.

«Стосунки мають бути такі ж, які були між СРСР і Німеччиною, коли вони воювали. Жодної торгівлі. Ніяких стосунків. Існує конвенція про правила ведення війни. За окуповані території і за населення має повністю відповідати окупант. Росія окупувала це, – будь ласка, постачайте населенню воду, електроенергію і так далі. Те, що Україна фактично безкоштовно дає туди воду та електроенергію, означає, що наша влада зацікавлена в тому, щоб продовжувалася війна. Щоб не похудали ті ж бойовики, щоб їм було комфортно воювати, вбивати українців. Ось вам – електроенергія, щоб ви могли обігрітися, ось вам – водичка попити, помитися і так далі. Щоб, бува, війна не закінчилася, бо нам треба бабки на цьому заробляти», – розповів Іван Макар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 06:28:30