Новини » Львів

Де панує добро і світло: виставка живопису Еви Гати «Лабіринти»

Виставка малярських робіт Еви Гати «Лабіринти». Фото: facebook.com/iryna.kluchkovska

12 січня у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка малярських робіт письменниці і науковця Еви Гати «Лабіринти».

Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

«Україна не перестає дивувати своїми людьми. На цей раз Ева Гата, кандидат фізико-математичних наук, яка увірвалася в художню літературу своїми книжками, сповненими глибинних смислів людського буття. Це викликало захоплення, подивування і навіть збентеження тих, хто добре знав її. А сьогодні, 12 січня, на нас, львів’ян, чекала ще одна несподіванка – виставка малярських робіт Еви «Лабіринти», доповнена ткацькими роботами, відкрита у Львівському палаці мистецтв», – зазначила вона.

За її словами, писати, малювати, творити Ева Гата почала у зрілому віці. Енергія раціонального й емоційного вибухнула кольором, символами, своїм власним почерком. Глибокі знання міфології різних країн світу, Біблії, філософії, поєднані з логікою математичних законів створили властиве лише їй світосприйняття, де панує добро і світло, з яким йде до людей.

А на сторінці Еви Гати читаємо:

«Як стати вільною людиною?

Як зробити правильний вибір у житті?

Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя?

Виявляється – не так вже й багато – треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами.

Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його головні закони».Loading...