п'ятниця, 13 січня, 2017, 16:39 Економіка
Автомобільний виробник тестує міні-потужності з Технологією Нейтрино®
<nbsp;>

Ринок електроавтомобілів стоїть перед фактом зміни парадигми. Технологія Нейтрино (Neutrino-Technologie) розсіює сумніви щодо можливості за допомогою маленької електростанції підтримувати зарядку транспортного засобу і тим самим усунути необхідність термінового дозарядження батареї.

Про це повідомляється на сайті neutrino-energy.com.

Новий 2017 рік для Технології Нейтрино починається з позитивних новин. Співпраця фірм-розробників Neutrino Inc. і Neutrino Deutschland GmbH з одним із найпотужніших автомобільних концернів забезпечила цій технології можливість прискорити темпи еволюції галузі.

До розробників надійшли запити від декількох зацікавлених автовиробників, які для покращення електромобільних показників їхньої продукції мають намір використовувати цю технологію.

Гернот Шпаннінгер (Gernot Spanninger), представник Австрії у науково-консультативній раді Neutrino Inc., зазначає: «Австрія також зараз прискорює розвиток інноваційної електромобільності. Не слід нехтувати Технологію Нейтріно, як відносно новою, але потенційно революційною галуззю досліджень».

Хольгер Шубарт (Holger Thorsten Schubart), президент Neutrino Deutschland GmbH, переконаний, що ринок електромобілів буде швидко змінюватися й оновлюватися. «Проблеми живлення батареї за декілька років відійдуть у минуле», – заявляє він.

Neutrino Inc. і Neutrino Deutschland GmbH з партнерами протягом багатьох років борються з існуючими застарілими доктринами.

У лабораторіях цих компаній уже є виготовлені плівки, через які енергія нейтрино перетворюється в струм у маленькій електростанції (розміром з валізу), яка розташована в автомобілі. Завдяки цьому не буде потреби постійно перезаряджати чи підзаряджати батарею. За декілька років буде можливим застосування їх у виробництві.

Гюнтер Краузе (Günther Krause), екс-міністр транспорту Німеччини, член науково-консультаційної Ради Neutrino Deutschland, підкреслює: «Ми повинні нарешті визнати і використовувати нейтрино як безперервне джерело енергії у найближчому майбутньому.

Це «неоране поле» для досліджень, продукування приладів для постачання енергії на глобальному і на побутовому рівні. Енергетична незалежність і створення нових робочих місць для людей.

Природа нам подарувала два неперевершених союзники – сонце і час».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 09:56:39