четвер, 12 січня, 2017, 23:30 Політика
Конкурсна системи відбору правоохоронних кадрів є провальною, – юрист

У кожній країні світу працює своя система щодо конкурсного відбору правоохоронних кадрів. Однак такої неякісної системи, яка наразі існує в Україні – немає в жодній державі.

Таку думку висловив заслужений юрист України, заступник Генерального прокурора України у 2014-2015 роках Олексій Баганець в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Досліджуючи правоохоронні системи 60-ти країн світу можу сказати, що в жодній державі не працює така конкурсна системи по підбору правоохоронних кадрів. Скрізь подібний відбір чітко встановлений законом, а зокрема те, як саме має працювати конкурсна система. Натомість в Україні правоохоронну систему знищують на очах. Відтак, я вважаю, що сьогодні в державі вже немає такої системи, а є тільки окремі правоохоронні органи, які руйнуються зсередини, зокрема і через проведення так званих конкурсів» – наголосив експерт.

Так, зокрема у вимогах до кандидатів на посаду керівників ДБР уже закладені певні підводні камені.

«Керівником ДБР або заступником може бути людина, яка немає взагалі досвіду в сфері правоохоронної та судової діяльності. Він повинен мати тільки юридичну освіту та не менш як 10 років стажу в галузі права. Тобто, вже в самій нормі закону кваліфікаційних вимог закладена небезпека, що на таку важливу посаду буде призначена нефахова людина», – пояснив Олексій Баганець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-08-18 13:13 :45