Новини » Події

До підвалу не довезли: Терорист «Бєс» розповів подробиці спецоперації Захарченка

Бойовик і колишній «комендант» Горлівки Ігор Безлер, відомий серед окупантів «ДНР» як «Бєс», заявив, що за вказівкою Олександрі Захарченка бойовики вчинили провокацію, аби відімстити йому за критику «глави ДНР».

Однак, стверджує Безлер, так звана спецоперація «МГБ ДНР», що стосувалась батька його дружини, який не покинув рідні місця на Донбасі, провалилась. Кинути «на підвал» тестя «Бєса» Захарченку не вдалось.

Про це в мережі написав сам Ігор Безлер, реагуючи на розповідь сепаратистськиго блогера Полинкова, що її розтиражували ЗМІ.

Полинков розповів, що бойовики мали на меті кинути на підвал тестя Ігоря Безлера, та серед арештованих тестя одіозного бойовика, який починав зі Стрєлковим «рускую вєсну», нема.

ф1

За даними ЗМІ, прізвище тестя Безлера Акімов, а затримати його мали бойовики на «митниці» за підозрою в крадіжці автомобіля. Як стверджують джерела, орієнтування на цього підозрюваного «МГБ ДНР» розробляло за вказівкою особисто «глави ДНР», та потім Захарченко зробив вигляд, що він начебто ні до чого.

Терорист «Бєс» в соцмережі на сторінці дружини висміяв «спецоперацію» Захарченка і підтвердив, що тестя до підвалу «МГБ ДНР» не довезли і він у безпечному місці.

«Бєс» також натякнув, що всіх учасників цієї «спецоперації» Захарченка знає, – передає 7 Днів.

ф2

Loading...