Новини » Події

Cправою «чорної бухгалтерії ПР» займається один детектив, – Холодницький

Долари США. Фото: kordon.in.ua

Розслідуванням справи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів займається лише один детектив Національного антикорупційного бюро.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Зараз фактично лише одна людина в НАБУ займається справою «чорної бухгалтерії», хоча перед тим займалося 7-10 детективів. Де вони всі поділися, не знаю», – сказав він.

Також Холодницький зауважив, що кілька разів просив керівника відповідального підрозділу НАБУ посилити групу детективів у цій справі.

«На мої неодноразові наполягання, що групу треба посилити, я чую від керівника підрозділу «у нас немає людей», – сказав керівник САП.

Крім того, Холодницький зазначив, що в «чорній бухгалтерії» не було жодного підпису американського політтехнолога Пола Манафорта.

«Жодної експертизи не призначали, бо підстав вважати, що він десь розписувався, немає. Все це спекуляції. Не можна порівнювати справу Охендовського і справу Манафорта. У Пола Манафорта немає жодної підозри чи жодного статусу», – додав він.

Loading...