Новини » Політика 6 січня, 2017, 21:10
З минулий рік кияни звикли до вуличних ярмарків, – організатор фестивалю

За минулий рік така форма дозвілля, як вуличні ярмарки та фестивалі стали звичними для мешканців та гостів столиці. Тому такий вид дозвілля має значний економічний потенціал.

Таку думку висловила організатор вуличного фестивалю Made in Ukraine Юлія Савостіна в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Вона зазначила, що кількість майданчиків в столиці для організації вуличних ярмарків та святкових заходів суттєво збільшилась в порівняні з попереднім роком.

«Цього року в Києві встановлено 19 або 20 майданчиків для різдвяних ярмарків та вяткування. Цей рік дуже відрізняється від минулого. Минулого року була щільна конкуренція. Підприємці переживали, що буде мало клієнтів, оскільки була велика конкуренція, і ніхто не знав, чи будуть кияни цікавитись таким видом дозвілля. Але за літо ситуація докорінно змінилась. Дуже багато працювало майданчиків протягом літа, було багато подій. І за цей час кияни звикли до такої форми відпочинку, що кожних вихідних можна вийти на вулицю, відпочивати, спілкуватись».

Юлія Савостіна підкреслила, що для того, щоб цей вид дозвілля розвивався, потрібно сприяння міської влади: «Навіть зараз ми бачимо, що кияни та гості можуть спожити набагато більше на таких майданчиках. На всіх майданчиках центральних велика щільність людей, однак тут потрібно, щоб нам допомогло місто, оскільки це може збільшити туристичну привабливість міста. Зараз же місто не бере участі фактично в організації таких подій. Всі майданчики встановлені за кошти підприємців. Місто нам практично нічим не допомагає. А без сприяння КМД уже важко облаштувати інфраструктуру. При організації фестивалю ми не просили жодної копійки. Не заважають працювати – і слав Богу. Але треба приймати рішення на рівні міської адміністрації. Потрібно, наприклад, робити пішохідні ділянки. Ідей вистачить в організаторів, було б лише сприяння влади».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 12:43 :52