Новини » Економіка

НКРЕКП підняла ціну на електроенергію для вуличних ліхтарів та електротранспорту

Вуличні ліхтарі Львова. Фото Миколи Тиса/ZIK

З 01 січня 2017 року за електроенергію на потреби вуличного освітлення та електротранспорту платитимуть на загальних підставах згідно з постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Так, якщо раніше за вуличне освітлення споживачі оплачували лише 60% від тарифу в нічний час (коефіцієнт 0,6), то з початку цього року платити потрібно буде повну вартість електроенергії, без понижуючих коефіцієнтів. Відповідні зміни закріплені постановою НКРЕКП від 15 грудня 2016 року №2210.

Іншою постановою від 24 листопада 2016 року №2021 НКРЕКП відмінила окремий (пільговий) тариф для міського електричного транспорту.

«В січні 2017 року тариф для юридичних споживачів ІІ класу (менше 35 кВ), в тому числі для вуличного освітлення та електротранспорту, складає 188,88 коп. за кВт/год без ПДВ, для споживачів І класу (35 кВ і вище) – 152,44 коп. за кВт/год без ПДВ», – розповідає начальник відділу електропостачання ПАТ «Львівобленерго» Любомира Романишин.

У ПАТ «Львівобленерго» радять звернути увагу, що для юридичних споживачів, за наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу, розрахунки можуть проводитись за тарифами, диференційованими за періодом часу.

Детальніше про перехід на диференційований облік на веб-сайті ПАТ «Львівобленерго»

Loading...