Новини » Події 1882

На Одещині ветерани АТО змусили провайдера вимкнути російський канал «Дождь»

Сьогодні, 5 січня, у Чорноморську активісти громадської організації «Ветерани АТО та інваліди «Рапіра»» увірвалися в офіс місцевого кабельного оператора «Клен» та вимагали повернути в ефір центральні комерційні канали, відключені в новорічну ніч через зміну закону «Про телебачення і радіомовлення», та вимкнути російський телеканал «Дождь».

Про це повідомляє одеське видання «Думская», яке посилається на директора компанії «Клен» Володимира Яворського.

За його словами, нападників було десять.

«О 10 ранку вони вдерлися в офіс. Два наших молодих охоронці навіть нічого не встигли зробити. Ці люди у військовій формі стали вимагати повернути в ефір українські телеканали і вимкнути російський опозиційний канал «Дождь», який ми тимчасово транслюємо», – повідомив В. Яворський.

За його словами, невідомі обіцяли розбити всю апаратуру і погрожували співробітникам компанії фізичною розправою.

«Ми викликали охорону, після приходу якої вони заспокоїлися. Втім, під тиском нам все ж довелося відключити «Дождь». Зараз разом з юристом ми готуємо звернення в поліцію, прокуратору і СБУ за фактом самоправства і загроз», – повідомив Яворський.

Він також пояснив відключення центральних телеканалів: «Вони пропонують купувати їхні послуги пакетом і підсовують туди весь неліквід. Це те саме, якщо б вам в супермаркеті до нормальної картоплі давали кілограм гнилої. Природно, нас це не влаштовує. У будь-якому випадку купівля цих пакетів тут же відіб’ється на зростанні тарифу і ляже на плечі абонентів».

В організації «Рапіра» «Думской» підтвердили, що приходили в офіс «Клена».

За словами голови організації Геннадія Дашка, дії оператора є «інформаційною диверсією»: «Яворський і раніше займався цим. У березні 2014 року він продовжував транслювати російське ТБ, незважаючи на агресію в Криму».

«Думская» повідомляє, що активісти написали заяву до СБУ, повідомляє detector.media.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...