Новини » Львів 5 січня, 2017, 10:48
Львівські лісогосподарські підприємства продовжують реалізацію новорічних ялинок

Лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства станом на 04.01.2017 року вже продали 8045 шт. новорічних красунь (середня реалізаційна ціна становить 68 грн), ще частину ялинок планують реалізувати до Різдва Христового.

Про це повідомляють у відділі охорони, захисту лісу та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ.

Як уже неодноразово повідомляли, згідно затверджених лімітів до реалізації було запропоновано новорічні ялинки породи сосна, ялина (смерека) та ялиця в кількості 14,5 тис. шт.

Для запобігання незаконних вирубок новорічних ялинок, лісівниками проведено низку спільних заходів, які дали певні результати, зокрема, під час проведення рейдів мобільними бригадами за участю працівників державної лісової охорони, держекоінспекції та поліції вилучено 59 новорічних ялинок. До адміністративної відповідальності притягнуто 56 лісопорушників на яких накладено штрафні санкції в розмірі понад 25 тис. грн.

Для того, щоб свято було щасливе та радісне, краще придбати ялинку з відповідним маркуванням у лісогосподарських підприємствах та в узаконених місцях для реалізації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:18 :37