вівторок, 3 січня, 2017, 4:45 Політика
Забув про головне: Геращенко вказала Пінчуку на прорахунок в його скандальній статті
Ірина Геращенко. Фото: ТАСС
Ірина Геращенко. Фото: ТАСС

Олігарх Віктор Пінчук у своїй резонансній статті в журналі Wall Street Journal про ініційований Кремлем збройний конфлікт на Донбасі і анексований Крим врахував інтереси США і Росії, а також їхніх лідерів, але проігнорував інтереси України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

«Останній тиждень відпрацьовувала борги перед журналістами, дала кілька інтерв’ю, про яких давно домовлялися, та все часу не було. Колеги запитували про ставлення до позиції Кіссінджера, з розміну Криму на Донбас. При всій повазі до видатному дипломатичному минулого Генрі Кіссінджера, як і при всій повазі до Пінчука, я не вважаю ці ідеї реалістичними. Вони врахували інтереси США і РФ, Трампа і Путіна, але забули про ключовому – про позиції українського народу», – підкреслила вона.

Геращенко додала, що українці не збираються капітулювати і відмовлятися від євроатлантичної інтеграції, щоб заспокоїти Європу і Росію.

«Нас і не таким лякали останні 3 роки, але не зупинили. І, зрештою, має ж хоч хтось нагадувати старій багатій Європі про принципи. А сьогодні європейські принципи захищають українські хлопці на Донбасі. Саме вони, а не хто-небудь інший, відстоюють сьогодні вибір 42-мільйонної країни, наш шлях до НАТО і ЄС», – резюмувала віце-спікер парламенту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:08:34