Новини » Львів

У Самборі спільною молитвою відзначили 108 річницю Степана Бандери

У Самборі спільною молитвою відзначили 108 річницю Степана Бандери

На площі Пам’яті біля пам’ятника Провідника ОУН Степана Бандери, що в Самборі Львівської області, 1 січня спільною молитвою та покладанням квітів відзначили 108-річницю від дня його народження.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Віддати данину пошани людині, котра все життя присвятила боротьбі за незалежність України від Москви, прийшли представники влади, депутати, політичні та громадські активісти Самбора, небайдужі жителі міста.

У шерензі почесних гостей стояли члени добровольчого батальйону ОУН на чолі з бойовим побратимом Василем Спаньчаком. За його словами, вони на передньому краю зіткнення котрий місяць боронять Україну від кремлівського агресора.

Виступаючі пригадали присутнім головні віхи життя і героїчної боротьби Степана Бандери проти різних режимів, а насамперед за звільнення України від пут Москви. Наголошувалося, що сьогодні спадкоємцям Провідника ОУН на Сході доводиться відстоювати незалежність нашої держави від того самого агресора – Росії.

Завершилося віче спільним виконанням пісні-молитви «Боже великий єдиний».

Площа Пам’яті для самбірчан воістину священне місце. Тут споруджено погруддя легендарному сотнику УПА Степану Стебельському «Хріну», розвідниці УПА Анні Черешньовській «Тетяні», пам’ятники Героям Небесної сотні, ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

У Самборі спільною молитвою відзначили 108 річницю  Степана Бандери
У Самборі спільною молитвою відзначили 108 річницю Степана Бандери
Loading...