Новини » Львів 3 січня, 2017, 13:21
У Львові суд виправдав трьох громадян, які 6 років відсиділи в СІЗО за підозрою у вбивстві

Галицький районний суд Львова виправдав трьох громадян, яких підозрювали в умисному вбивстві та шість років утримували в СІЗО. Усіх трьох звільнено з-під варти у залі суду.

Про це IA ZIK повідомили у Регіональному Центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, адвокати якого брали участь у справі.

Справа стосувалася вбивства громадянки Олександри М. у Львові. 11 липня 2010 року в приміщені квартири було виявлено напівоголене тіло жінки з ознаками насильницької смерті, а саме асфіксії (удушення петлею).

12 липня 2010 року Галицький РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області відкрив щодо цього кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство – карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років).

За підозрою у скоєння вбивства органи досудового розслідування цього ж року затримали трьох підозрюваних – Володимира О., Андрія Ч. та Ірину Л. Їх помістили в Львівський слідчий ізолятор, де вони утримувалися до грудня 2016 року.

<nbsp;>
<nbsp;>
Слідчо-оперативна група висунула чотири версії скоєного злочину – вбивство на сексуальному ґрунті; вбивство на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин; вбивство вчинено з метою помсти, у зв’язку із способом життя потерпілої; вбивство, вчинене особою з числа знайомих потерпілої, зокрема Іриною Л. на побутовому ґрунті.

Як зазначають у Регіональному Центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, загалом у справі було допитано 271 особу, проте інформації, яка б сприяла розкриттю даного злочину, не знайдено.

28 грудня 2016 року суд виправдав 49-річного Володимира О., 41-річного Андрія Ч. та 34-річну Ірину Л., підозрюваних у вчиненні злочину передбаченого п.4 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК України, у зв’язку з тим, що не доведено їх вину у вчиненні злочину.

Після шести років перебування у слідчому ізоляторі, запобіжний захід у вигляді тримання їх під вартою було скасовано. Усіх трьох осіб звільнено з-під варти у залі суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 14:59 :02