Новини » Спорт

Чемпіон світу з шахів Магнус Карлсен: Іванчук повністю заслужив свою перемогу

Магнус Карлсен та Василь Іванчук. Фото: qatarchess2016.com

Тепер уже колишній чемпіон світу зі швидких шахів та чинний володар титулу у класичній грі норвежець Магнус Карлсен, що поступився титулом львів’янину Василю Іванчуку, вважає українця видатним гросмейстером.

До свого третього місця Магнус Карлсен поставився філософськи: «Все-таки не можна чекати перемоги в турнірі, де ти програєш тричі...»

Не забув норвежець привітати й свого кривдника: «Особливо хочу відзначити виступ Іванчука. Тридцять років на вершині – це ж неймовірно! Мене він в сьомому турі просто переграв. Я не бачив інші його партії, але якщо він їх грав так само, як зі мною, то повністю заслужив свою перемогу», – цитує Магнуса Карлсена chess-news.ru.

Не забув привітати своїх партнерів по збірній України і нинішній лідер національного рейтингу харків’янин Павло Ельянов.

«Василь і Аня чемпіони світу зі швидких!!! Успішний рік для українських шахів, стає надуспішним! І це при повній відсутності держпідтримки…», –написав Павло у соцмережах.  

Не залишився в стороні від успіху Василя Іванчука і легендарний, 13-й за ліком чемпіон світу з класичних шахів Гаррі Каспаров: «Вітаю Василя Великого! Він багато раз дивував мене за дошкою, тепер же дає уроки вже новому поколінню».

Нагадаємо, що перемогу в турнірі на Чемпіонаті світу 2016 року зі швидких шахів у Досі (Катар) отримали львівські гросмейстери, випускники Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук та Василь Іванчук.

Loading...