середа, 28 грудня, 2016, 21:41 Події
У наступному році Україна забезпечить телесигнал по всій лінії зіткнення

Наступного року Україна завершить монтаж передавальних центрів на лінії зіткнення з російсько-терористичними військами, щоб повністю забезпечити телесигнал на всій території, яка є дотичною до окупованих частин Донбасу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

Зокрема, розповідаючи про можливість трансляції українських передач на окуповані території, заступник міністра зазначив: «У Криму і на Донбасі є різні ситуації. В Криму не можуть заблокувати український телесигнал, через банальний брак електроенергії, тому там простіше транслювати наші передачі. І в наступному році запрацюють проекти, які зможуть передавати телесигнал на Сімферополь. На території розмежування на Сході України, вже є одна вишка на горі Карачун, сигнал якої сягає аж до Горлівки. Ще дві вишки – біля Покровська і Бахмута – забезпечать телесигнал по всій лінії зіткнення».

Також заступник міністра інформаційної політики розповів про труднощі трансляції сигналу на окуповані території Донецької та Луганської областей: «На відміну від Криму, на окупованій території Донбасу вздовж лінії розмежування Росія зосередила потужні комплекси для блокування українського телесигналу. І якщо ми встановимо потужніші передавачі, то Росія одразу ж посилить присутність своїх технологій для блокування сигналу. Тому це шлях в нікуди. Наше завдання – забезпечити сигнал на свої території для того, щоб мешканці передавали рідним, друзям правду про те, що відбувається в Україні».

Артем Біденко розповів про стратегію комунікації з мешканцями окупованих територій, розроблену Міністерством: «Наш проект передбачає розподіл аудиторії на Донбасі на 4 категорії відповідно до їх ставлення до України. Для кожної такої категорії є свої мессиджі і свої канали комунікації. Ключовий мессидж держави для мешканців окупованих територій: «Україна – це єдиний вибір, «ЛНР» та «ДНР» мертві структури», він доноситься до всіх категорій. Далі по-різному. Когось треба переконувати в тому, що тут не вбивають російськомовних, комусь потрібно наводити економічні аргументи. Міністерство остаточно завершить розробку таких підходів в січні-лютому 2017 року».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 04:47 :04