Новини » Політика 28 грудня, 2016, 22:40
Суспільне мовлення в Україні запрацює у 2017 році, – член наглядової ради

У вересні наступного року, після завершення усіх підготовчих процедур в Україні може запрацювати Суспільне мовлення. А повністю оновлений телепродукт глядачі зможуть побачити в 2018 році.

Про це повідомив член Наглядової ради Національного суспільного мовлення Олексій Панич в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 –15:00 та 19:00 –21:00 на телеканалі ZIK).

Член наглядової ради Національного суспільного мовлення зазначив, що запрацює Суспільне мовлення восени цього року, а повноцінне оновлення можливе у 2018 році.

«Те, що воно запрацює – я не просто вірю, я впевнений на 100%. Не може такого статися, що в 2017 році Суспільне мовлення не запрацює. Яким воно буде – це ще доволі довгий процес. В січні створюється юридична особа, наприкінці січня наглядова рада оголошує конкурс на голову правління, і лише в квітні можуть реально відбутись вибори. Десь на травень ми матимемо команду нового складу правління. Потім воно має увійти в курс справ і зробити якісь перші кроки для перебудови цієї системи. Тому перші паростки ми можемо побачити у вересні, а оновлене телебачення – і за контентом і за картинкою і радіоканалами, тобто, системне оновлення ми побачимо лише у 2018 році»,– підкреслив експерт.

Також, Олексій Панич розповів, що Суспільне мовлення не буде залежним від політиків чи чиновників, і, швидше за все, отримувати прибуток від реклами: «Ризику, що Суспільне мовлення «ляже» під політиків немає. От уявіть – є 18 членів наглядової ради Суспільного мовлення, все це публічні люди. Для того, щоб їх усіх переконати чи підкупити потрібні величезні зусилля і навряд чи вони увінчаються успіхом.

Ми розглядаєм таку можливість, щоб на Суспільному мовленні була реклама, і відповідно, структура отримувала від цього прибутки. В іншому випадку може бути шантаж з боку урядовців та політиків: дадуть вони гроші чи ні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 20:06 :48