Новини » Спорт

Василь Іванчук на ЧС-2016 зі швидких шахів переміг чемпіона світу Магнуса Карлсена

У Досі (Катар) проходять партії другого ігрового дня Чемпіонату світу з швидких шахів 2016 року. Зокрема, у протистоянні в рамках сьомого туру норвежця Магнуса Карлсена і українця Василя Іванчука сенсаційну перемогу здобув львів’янин.

Василь Іванчук на даний момент є найсильнішим шахістом України / chess-news.ru

Василь Іванчук обіграв чемпіона світу з класичних шахів Магнуса Карлсена у швидкій грі / chess-news.ru

Карлсен зупинив годинник, коли у нього на ігровому столі залишалося всього п’ять фігур. Додамо, що норвежець грав у цій партії чорними, пише sport.unian.ua.

Напередодні, в перший день в чоловічих змаганнях кожен шахіст провів по п’ять партій.

П’ять перемог здобув тільки українець Антон Коробов з Харкова, який і захопив лідерство на турнірі. На другому місці йшов вірменський гросмейстер Левон Аронян, в активі якого 4,5 очки. Третю сходинку ділили сім учасників, які набрали по 4 очки, серед яких українців не було.

Василь Іванчук 12-ий. У нього 3,5 очки – 3 перемоги, 1 нічия і 1 поразка. Ще один львів’янин Андрій Волокітін наразі 53-й – 2,5 очки (2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки).

Жінки провели в перший день по чотири партії. Лідирувала українка Анна Музичук – випускниця Львівського державного університету фізичної культури виграла усі свої партії і набрала 4 очки. Другою йшла її інша українка Інна Гапоненко з Херсону, в активі якої 3,5 очка – три перемоги і одна нічия.

Додамо, що Чемпіонат світу-2016 зі швидких шахів проходить у Досі з 25 по 28 грудня, а 29 і 30 грудня відбудеться турнір з бліцу.

 

Loading...