Новини » Економіка 27 грудня, 2016, 11:19
До нового року можна оформити депозити за вигідними ставками під держгарантії, – експерти
Фото: domik.ua
Фото: domik.ua

Сьогодні українські вкладники отримали можливість оформити депозити за вигідними ставками з гарантією повернення заощаджень з боку держави.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Як повідомив експерт фінансового ринку Олександр Охріменко, після після того, як ПриватБанк став державним, зниження депозитних ставок відбудеться найближчим часом.

«Ставки за депозитами в ПриватБанку незабаром будуть такими ж, як і в інших держбанках, при цьому в довгостроковій перспективі ставки за депозитами збережуться невисокими», – зазначає Охріменко.

При цьому, протягом дії всього строку вкладу, його умови будуть незмінними.

«Національний банк України не зможе вимагати зниження ставок за депозитами клієнтів ПриватБанку через те, що він став державним банком. Не можна заднім числом міняти умови договорів, як кредитних, так і депозитних», – зауважив економіст Андрій Новак.

Експерти зазначають, що така можливість буде зберігатися буквально протягом останнього тижня, що минає, і перших днів 2017 року. ПриватБанк вже заявив про намір знизити ставки за вкладами з нового року, але для ухвалення такого рішення та його затвердження пройде певний час, який можна і треба використовувати для найбільш ефективного вкладення особистих коштів.

Цю інформацію підтвердили і в самому банку. Як заявив на своїй прес-конференції голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак, з нового року банк розглядає можливість зниження ставок як за депозитами, так і за кредитами.

«Що стосується відсоткових ставок, сьогодні ми маємо ставки вище за ринкові», – сказав О. Шлапак.

За словами керівника роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексія Шабана, наразі ставки як за гривневими так і за доларовими депозитами не змінилися. «Сьогодні ми приймаємо вклади за діючими ставками», – підтвердив Олексій Шабан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 06:06 :08