понеділок, 26 грудня, 2016, 13:57 Суспільство
ZIK запустив «Про головне. Львів»
<nbsp;>

З 19 грудня в ефірі телеканалу ZIK виходить новинний випуск «Про головне. Львів». Львівський корпункт ZIKу готує підбірку актуальної регіональної інформації, яка доповнює інформаційний бренд каналу «Перші про головне».

Про це повідомляє піар-служба телеканалу.

На черзі дня «Про головне. Львів» – місцеві події, розслідування, соціальні проблеми населення, локальна політика, приклади адаптації та реабілітації воїнів АТО та ін.

Регіональний новинний блок також містить журналістські «серіали» – цикли сюжетів, об’єднані спільною темою, із анонсуванням кожного наступного матеріалу та відстеженням продовження висвітлених історій.

«Ми повертаємося в райони, до людей, шукаємо близькі їм теми, зокрема, з нашої канальної гарячої лінії. В проблемних темах докопуємося до дна – знаходимо причину і спосіб їх вирішення. Якщо проблема стосується великої кількості людей, пропонуємо спосіб, як системно боротися з нею (наприклад, рішення місцевої ради) і домагаємося від відповідальних осіб, щоб вони діяли», – говорить про концепцію «Про головне. Львів» редактор Оксана Височанська.

Актуальні випуски новин можна переглянути на сторінці ІА «ZIK».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:14:40