Новини » Події

Адвокат звинуваченого у державній зраді Януковича заявив відвід судді

У Києві завершилось засідання Печерського райсуду у справі екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє «112 Україна».

Засідання завершилося тим, що сторона захисту в особі його адвоката Віталія Сердюка попросила про відвід слідчого судді, мотивуючи це тим, що є підстави висловити суду недовіру через тиск на служителів Феміди.

«Сторона звинувачення вважає, що адвокати затягують це засідання. Адвокати Януковича наполягають, що він хоче давати свідчення по скайпу або іншим способом, прокурори кажуть, оскільки місце знаходження Януковича не встановлене, такий зв’язок наразі неможливий. Коли відновиться засідання, коли призначать нового суддю – невідомо», – йдеться у повідомленні.

За словами прокурора Олександра Кравченка, на даному етапі судового процесу проведено низку слідчих і процесуальних дій.

«Зараз стороною обвинувачення буде отримано дозвіл на спеціальне досудове розслідування. Допроведемо ще ряд слідчих і процесуальних дій і будемо складати обвинувальний акт і направити його до суду. Як процесуальний керівник по даному провадженню, я вважаю, що до 2 місяців нам достатньо часу, щоб закінчити дане кримінальне провадження, якщо отримаємо дозвіл на спеціальне досудове розслідування», – повідомив прокурор.

Нагадаємо, що 28 листопада під час допиту Януковича у справі «беркутівців» генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозру у держзраді. Луценко заявив, що відповідне повідомлення також було направлено до РФ. Після цього представники Військової прокуратури вручили адвокату екс-президента України Віктора Януковича повідомлення про підозру у скоєнні злочину.

 

Loading...