live
Новини » Події 1321

Офіцер ЗСУ розповів подробиці наступу на Світлодарській дузі

Тактичні операції, що не є частиною стратегічного задуму, в принципі позбавлені сенсу, і наступ українських військових на позиції сил ДНР на Світлодарській дузі не є винятком.

Про це заявив лейтенант Нацгвардії Сергій Кутраков в ефірі Шустер LIVE, – повідомляють vedomosti-ua.com.

Лейтенант Нацгвардии рассказал подробности провального наступления на Светлодарской дуге

«Операція «0», очко. Це коли тактичний маневр закінчується провалом. І те, що сталося на Дузі, незважаючи на якісно проведену роботу військових, – це операція «0». Я розумію, чому це сталося: там «зеленка», висунута в нашу сторону, клин в бік українського фронту. І звичайно ж ворог звідти турбував наші позиції, тим більше це на картах не дуже гарно виглядає. Звичайно ж, потрібно цей клинець прибрати», – пояснив Кутраков.

Він додав, що наступ ВСУ було задумано для того, щоб поліпшити позиції військ. За його словами, піхота повністю виконала поставлені перед нею завдання, але, не отримавши достатньої артпідтримки, змушена була відійти, зазнавши втрати, у результаті чого поліпшити позиції не вдалося.

«Зараз ми маємо те ж саме, що мали на початок цієї операції», – зазначив лейтенант.

На думку Кутракова, подібні операції в принципі є лише безглуздою витратою людських ресурсів.

«Якщо військо стоїть на місці, а може тільки тупцювати в межах кілометра або півтора кілометрів, то ні про яку перемогу йтися не може», – вважає він.

Loading...
Loading...
Loading...