Новини » Події 24 грудня, 2016, 6:25
Бойовик розповів, як тікав від бійців АТО на Світлодарській дузі

Бойовик із позивним «Румин» назвав кількість загиблих і поранених, а також кількість бойовиків, яким вдалось врятуватись із однієї з позицій, що перейшли 18 грудня під контроль сил АТО.

18 грудня українські військові відбивали три хвилі наступу бойовиків під Дебальцевим.

Внаслідок контратаки наші військові взяли під контроль кілька опорних пунктів терористів «ДНР» на Світлодарській дузі, в тому числі й так звану «Кікімору».

Серед бойовиків, яким вдалось вийти неушкодженим із позиції «Кікімора», був і терорист із Красного Луча з позивним «Румин». Тепер бойовик на іншій позиції під Дебальцевим протистоїть українським військовим. В короткому інтерв’ю 22 грудня сепаратистському блогеру Грему Філліпсу «Румин» розповів, як тікав 18 грудня з-під Дебальцево, кидаючи позицію «Кікімора».

Він заявив, що вийшли живими з його групи включно з ним 16 бойовиків. З його роти було два вбитих і один убитий зі взводу розвідки. Крім того, з відділення «Румина» на позиції «Кікімора» був поранений кулеметник бойовиків.

«Зупинились тут і тут з 18-го числа сидимо», – констатував терорист.

Також бойовик з позивним «Румин» розповів, що на новій його позиції на Світлодарській дузі під Дебальцевим станом на 22 грудня ситуація для бойовиків «стабільно важка», - пише 7 Днів.

Нагадаємо, що терористи від 18 грудня намагаються відбити втрачені позиції, та українські військові під шквальним вогнем бойовиків тримають оборону і віддавати бойовикам землю, з якої ті самі втекли, не збираються.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:41 :34