live
Новини » Політика

Фесенко: Один з успіхів чинного парламенту та уряду – початок реформи медицини

Сформувавши новий уряд та призначивши очільника Міністерства охорони здоров’я, Верховна Рада України розпочала реформи в галузі медицини, які не проводились понад два роки.

Таку думку в ефірі в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Фесенко.

Експерт наголосив, що одним з найбільших досягнень чинного парламенту стало формування нового уряду, який поступово здійснює програму по реформуванню економіки: «Якщо дивитись на діяльність парламенту об’єктивно, то справді, слід визнати, що є дуже багато проблем. Однак є й успіхи. Одним з таких я вважаю формування нового уряду. Він працює без шуму але надійно і послідовно. Саме так, як потрібно сьогодні Україні. Приймаються рішення, хоча й зі скрипом, ці рішення, хоч і дуже повільно, але впроваджуються», – підкреслив політолог.

Як приклад успішної роботи уряду та парламенту, Володимир Фесенко навів діяльність міністра охорони здоров’я: « Наприклад, реформа медицини. Два роки ми бачили дискусію, фактичний клінч, ступор. Міністерство одне пропонує, парламентський комітет – зовсім інше. В результаті- нуль, ніякого просування вперед. Зараз хоча б щось підготували і починають просувати. І це потрібно робити, бо, наприклад, про реформу страхової медицини ми говоримо вже 20 років. Ініціатива уряду щодо державного регулювання цін на ліки теж варта уваги». 

Loading...