Новини » Політика 22 грудня, 2016, 18:22
У Раді пропонують святкувати Різдво і 25 грудня, і 7 січня

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу про встановлення додаткового святкового дня – Різдва Христового – 25 грудня за Григоріанським календарем.

Як інформує прес-центр парламенту, члени Комітету на своєму засіданні підтримали та рекомендували парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів № 5496.

«Законопроектом пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими пропонується встановити додатковий святковий день та день відпочинку – 25 грудня, Різдво Христове. Отже, Різдво Христове відзначатиметься 25 грудня та 7 січня», – йдеться у повідомленні.

Комітет звернув увагу, що є країни, які вже мають два вихідних дні для святкування Різдва Христового в грудні за Григоріанським календарем та у січні за Юліанським календарем, зокрема це: Білорусія – 25 грудня та 7 січня; Молдова – 25 грудня та 7 січня; Ліван – 6 січня та 25 грудня; Албанія – 25 грудня та 7 січня.

Члени Комітету вважають, що така ініціатива сприятиме об’єднанню та кращому порозумінню між християнськими релігійними громадами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 08:46 :24