Новини » Економіка 22 грудня, 2016, 12:39
Шлапак: Держава поверне гроші, які були витрачені на порятунок Приватбанку

Держава обов’язково поверне гроші, які були витрачені на спасіння Приватбанку.

Про це під час прес-конференції у четвер заявив новий голова Приватбанку Олександр Шлапак, передає Економічна правда.

«116 млрд гривень – майже п’ята частина бюджету 2016 року, яка витрачена на спасіння Приватбанку», – сказав Шлапак.

«Це мене особисто дуже турбує з точки зору відповідальності за те, що я сьогодні є учасником процесу, коли ми в простих людей, пенсіонерів, вчителів, військових забираємо гроші для того, щоб врятувати банк», – заявив він.

«Я розумію, що ми повинні ці гроші повернути, і ми обов’язково їх повернемо: чи в спосіб просто розвитку банку, чи, можливо, коли ми досягнемо певних масштабів держава візьме участь у продажу банку, і я упевнений, що держава поверне гроші, які вона вклала в цей банк», – підсумував голова правління банку.

Як повідомлялося, 21 грудня Приватбанк офіційно перейшов у державну власність.

Нагадаємо, чутки про ймовірну націоналізацію «Приватбанку» з’явилися досить давно. При цьому в банку кожен раз називали такі розмови фейком.

Разом із тим, голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що до кінця 2016 року буде рішення щодо «Приватбанку».

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ «Приватбанк» у стовідсоткову державну власність.

За повідомленням прес-служби КМУ, перехідний період починається з 19 грудня. Держава обіцяє забезпечити плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі.

Як запевнив міністр фінансів України Олександр Данилюк, Уряд виділить необхідні для стабілізації Приватбанку кошти, вони вже передбачені в бюджеті.

Більше інформації на цю тему читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 04:26 :31