Новини » Львів 21 грудня, 2016, 10:09
Допомога задля усмішки дитини: Львівський «ОХМАТДИТ» потребує коштів на медобладнання

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» потребує коштів на придбання медичного обладнання (ламп фототерапії), котре вкрай необхідне для інактивації білірубіну у дітей з гемолітичною хворобою новонароджених.

Про це повідомляють в Асоціації платників податків України.

Як зазначається, до ТВ ВГО АППУ у Львівській області звернулася завідувач реанімації новонароджених КЗ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» із проханням про допомогу «щодо придбання медичного обладнання (ламп фототерапії) котре вкрай необхідне для інактивації білірубіну у дітей з гемолітичною хворобою новонароджених. Дане обладнання допоможе швидко і якісно виборювати здоров’я маленьким пацієнтам». Вартість обладнання(враховуючи курсову різницю) приблизно 130 000 грн.

«В умовах обмеженого державного фінансування сьогодні, як ніколи дитяча лікарня потребує допомоги для оновлення необхідного обладнання у чому може допомогти кожен соціально відповідальний громадянин, підприємство, адже це лікарня яка обслуговує наших маленьких львів’ян.

Давайте ж разом робити так, щоб здорових і щасливих дітей ставало більше, щоб вони дивилися на світ очима щасливої людини! Кожен може прислухатися до свого серця та не просто поспівчувати, не просто бути добрим, а, відкликнутися на проблеми інших людей потребуючих нашої допомоги!», – йдеться у повідомленні.

Банківські реквізити:

Отримувач: ТВ ВГО АППУ у Львівській області

ЄДРПОУ:36828706;МФО: 325365

р/р №:2600601548884 в ПАТ «КРЕДОБАНК» у м. Львів

призначення платежу: благодійна допомога на придбання медичного обладнання згідно листа №104 від 19 грудня 2016р. без ПДВ.

Звіт про збір коштів та купівлю обладнання буде розміщено на сайті.

Окрім цього, Львівське територіальне відділення Асоціації платників податків України придбало для відділення реанімації новонароджених реанімаційне ліжко виробництва фірми Fisher & Paykel Healthcare Limited, (259 600) кошти були зібрані під час проведення мистецької події «Мирослав Скорик у проекті «ТРИ «С»: Скорик – Cильвестров – Станкович», у форматі благодійного проекту «Музика заради життя»!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 17:58 :34