Новини » Політика 20 грудня, 2016, 22:15
Підписи Охендовського в «Амбарній книзі» Партії регіонів підроблені, – захисник глави ЦВК

Захист підозрюваного в отриманні хабарів очільника Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського завтра, під час судового засідання представить результати експертизи, які вказують на те, що підписи Охендовського в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів йому не належать.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00 на телеканалі ZIK розповів адвокат Михайла Охендовського Андрій Смирнов.

Зокрема, юрист повідомив: «Учора, після того, як нас запросили до САП для вручення клопотання про обрання міри запобіжного заходу, Охендовський зазначив, що в матеріалах, які обґрунтовують це клопотання, ми побачили другу експертизу, яка суперечить результатам першої. Іншими словами, є ще одна експертиза, яка проведена іншим державним закладом, і яка спростовує результати першої експертизи, яка говорить про причетність Охендовського до «амбарної книги» Партії Регіонів.

Юрист уточнив, що в розпорядженні захисту керівника ЦВК є результати альтернативної експертизи, відповідно до якої підписи нібито Охендовського в «амбарній книзі» Партії Регіонів, насправді, йому не належать.

«Ті документи, що були отримані захистом Охендовського, обґрунтовують клопотання САП та НАБУ про вибір міри запобіжного заходу. Оскільки ці документи завтра будуть досліджуватись в судовому порядку під час відкритого засідання, вони стануть доступними для всієї країни, оскільки це вже не буде таємницею слідства», – наголосив адвокат.

Також, Андрій Смирнов анонсував, що захист Охендовського буде подавати заяву про вчинення правопорушення працівниками НАБУ та САП.

«Це буде заява про кримінальне правопорушення конкретних посадових осіб НАБУ та САП, оскільки за всіма ознаками, які встановив захист Охендовського, очевидними є умисні дії по незаконному залученню Охендовського до кримінальної відповідальності. Завтра в ході судового процесу ЗМІ дізнаються багато чого цікаво про другу експертизу. Навіть в частині іншої експертизи, яка нібито, щось там підтверджує, ми знайшли абсолютно очевидні докази, які також можуть вказувати на склад злочину. І те, як швидко це все відбувалось перед телекамерами, свідчить лише про одне – НАБУ вирішило знайти чергову жертву для піару», – зазначив захисник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:01 :18