Новини » Регіони 20 грудня, 2016, 16:20
На Рівненській АЕС відкрили військове містечко для нацгвардійців

На майданчику Рівненської АЕС учора проведено церемонію відкриття містечка військової частини з охорони Нацгвардії України.

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі Рівненської ОДА.

У військовому містечку створені необхідні умови для несення служби та забезпечення безпеки Рівненської АЕС як у мирний, так і у військовий час.

За словами президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського, рівень матеріально-технічного оснащення дислокованої там військової частини є найкращим серед аналогічних частин АЕС України.

Новозбудоване військове містечко включає адміністративну будівлю зі службовими приміщеннями, кабінетами для навчань, спортивним залом і власним медпунктом. Тут також побудовані утеплені гаражі для військової техніки та розплідник службових собак.

Як підкреслив генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, забезпечення безпечної експлуатації є найвищим пріоритетом роботи атомної електростанції, важливою складовою якої є фізична захищеність.

Містечко зведене на місці колишньої будівельної дільниці, реконструкція якої проводилась у кілька етапів впродовж двох років та коштувала РАЕС близько 16 мільйонів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:27 :03