Новини » Львів 19 грудня, 2016, 13:42
У Трускавці пройшов регінальний шаховий турнір V меморіалу Михайла Галя

У Трускавці з 12 листопада до 18 грудня на базі Будинку учнівської творчості проходив регіональний шаховий турнір V меморіалу Михайла Галя, присвячений пам’яті Михайла Галя – першого трускавецького міжнародного майстра ІКЧФ (у грі за листуванням) із шахів.

Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді.

Турнір організований міською федерацією шахів і шашок спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту. В змаганнях  взяли участь 12 шахістів з Трускавця та Дрогобича. Головний суддя змагань – Василь Петранівський.

У суботу, 17 грудня, відбулось нагородження переможців турніру. Призерами шахового турніру стали:І  місце – Богдан Мисько ; ІІ місце – Михайло Дрозд ; ІІІ місце – Володимир Шиманський.

Переможців турніру привітав завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль. Призери отримали кубки, грамоти та грошові премії від міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

А  в неділю, 18 грудня, відбувся бліц-турнір з шахів V меморіалу Михайла Галя. У ньому взяли участь 12 учасників з Трускавця, Києва, Чернігівської області та Молдови. Перше місце виборов Володимир Великий (гурток шахів та шашок БУТу), друге місце посів Володимир Андрущак , третє  Любомир Поливка.

Призери «швидких шахів» отримали грошові премії від міської федерації шахів і шашок та грамоти від Трускавецької міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 15:15 :08