live
Новини » Економіка

Шлапак – найкраща кандидатура на пост очільника «Приватбанку», – експерт

Кандидатура екс-міністр фінансів України Олександра Шлапака на посаду голови правління націоналізованого «Приватбанку» – найкраща із можливих. У нього – колосальний досвід банкіра та урядовця.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00 на телеканалі ZIK) висловив президент економічного дискусійного клубу, екс-заступник міністра фінансів Анатолій Максюта.

 «Я знаю Шлапака як виважену, грамотну та достатньо мудру людину. Принаймні він уважно все вивчатиме і діятиме досить обережно. Я переконаний, що це гарний вибір», – зазначив Максюта.

Також він переконаний, що Шлапак має достатньо досвіду, аби вивести роботу «Приватбанку» на якісний рівень.

«У нього є досвід комерційного та державного банкіра, адже він був заступником голови Нацбанку. До того ж він має і практику урядовця. Все це разом дасть можливість непогано почуватися на цій посаді. Але я йому співчуваю, адже попереду – складна і важка робота. Однак, це найкраща кандидатура з усіх можливих», – розповів Максюта.

Та зараз робити якісь прогнози щодо майбутнього не варто. Адже до нового року ніхто не знатиме, як загалом далі розвиватиметься фінансова система в Україні.

«Зараз критична пора. Тож потрібно утримати ситуацію від якихось ексцесів та даремних переживань, а потім менеджмент уже почне працювати. До того ж ми побачимо, що буде відбуватись із економікою України та із банківською системою. Адже «Приватбанк» не можна розглядати окремо – він є частиною загальної системи», – зазначив Анатолій Максюта.

Нагадаємо, перший заступник голови правління «Приватбанку» Олег Гороховський повідомив, що після націоналізації структури її правління очолить екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак. 

Loading...