Новини » Політика 19 грудня, 2016, 20:30
Питання «Приватбанку» має політичний підтекст, – член політради «УКРОПу»

Ігор Коломойській, який входить до комісії партійного контролю партії «УКРОП», не доводив до відома керівництва партії свою позицію щодо націоналізації «Приватбанку». Натомість у політраді переконані – рішення про націоналізацію є політичним.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат, член політради «УКРОПу» Віталій Купрій.

«Питання з «Приватбанком» вийшло за межі економіки і має суто політичний підтекст. Я не маю жодної інсайдерської інформації, чи інформації від Ігоря Валерійовича Коломойського щодо банку. В партії ми також це не обговорювали, це моя особиста думка», – сказав він.

На переконання Купрія, те, що стосовно ситуації навколо «Приватбанку» пролунали коментарі представників ЄС і міжнародних фінансових організацій, свідчить про те, що для них це питання важливе.

«Ми бачимо заяви послів ЄС, представників США щодо цієї ситуації. А чи не означає це, що офіційні представники Заходу знають політичну позицію Ігоря Коломойського, так само, як і те, що вона суперечить тому, що від нього хочуть чути в Україні? Розуміють, що на нього намагаються натиснути», – певен нардеп.

Купрій також додав, що акціонери наразі не хочуть розповідати про умови переходу «Приватбанку» у власність держави.

«Я особисто не знаю, де зараз Ігор Коломойський, та не і курсі його позиції щодо ситуації. Навіть попри те, що він є моїм керівником у партії «УКРОП»«, – наголосив Віталій Купрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 17:04 :57