live
Новини » Політика

У справі Охендовського слід дати час НАБУ та САП, – нардеп

Правову оцінку діям Михайла Охендовського на посаді очільника ЦВК мають дати новостворені антикорупційні органи. Попри те, що термін повноважень голови ЦВК давно сплив, парламент не може звільнити його з посади через відсутність єдиної позиції щодо цього питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат, представник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

«За останні роки ми стали свідками гучних затримань під оком телекамер та гучних звітів чергового генпрокурора про викриття високопосадових корупціонерів. Але жодна справа не закінчилась обвинувальним вироком. Я вважаю, що треба дати час НАБУ та САП у цій справі щодо Охендовського, незважаючи на те, що до цих установ є чимало претензій. Наразі слідство триває, і він не відсторонений від посади», – сказав парламентар.

Сидорович зазначив, що голова ЦВК, який був обраний ще 2007 року за квотою «Партії регіонів», уже давно пересидів свій термін, однак усунути його з посади Верховна Рада не може через брак голосів та відсутність згоди щодо кандидатури нового очільника комісії та окремих членів.

Нагадаємо, 13 грудня голові ЦВК Михайлу Охендовському вручили повідомлення про підозру. НАБУ стверджує, що він причетний до кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України («Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище»).

Загальна сума хабарів, за попередніми даними правоохоронців, інкримінованих Михайлу Охендовському, становить 161 698 доларів США.Loading...
Loading...
Loading...