Не влаштовуйте феєрверки – не час!
Наталія Шутка
журналіст IA ZIK

Я не була на війні. Не бачила, як виглядають обстріли і не відчувала на своїй шкурі реального страху за життя. Але мене дратують салюти, феєрверки та інші гучні розважальні заходи у час, коли на Сході чи не щодня втрачаємо чиєсь молоде життя.

На початку літа 2015 року, коли вже рік тривала війна на Донбасі, я прокинулася серед ночі, почувши десь на дворі віддалений шум, схожий на постріли. У вікні – спалахи на горизонті. Перша думка, яка випливла у моїй сонній свідомості після детальних розповідей брата – учасника АТО, була жахлива: стріляють «Гради»! Лише через кілька секунд я переключилася, заспокоїлася: це ж неможливо у мирному місті. А насправді це був всього-на всього салют фестивалю, який проводився неподалік Львова. Організатори його, попри війну, вирішили завершити захід яскравим феєрверком.

Не раз чула розповіді про нічні кошмари бійців і волонтерів, які реально побували під обстрілами «на передку». Коли хлопці тривалий час, повернувшись звідти, не можуть забутися, у сні машинально шукають біля себе автомат або ж падають під ліжко, ховаючись від обстрілів. Пережите не відпускає ще довго…

Гучні забави ображають солдатів, які з пораненнями лікуються в госпіталі. Про це говорять і психологи.

Війна ТРИВАЄ! Вона забирає! Поважайте людей, які зараз ТАМ заради нас, аби ми спокійно святкували у мирному Львові! Не влаштовуйте феєрверки – не час!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 18:05 :01