субота, 10 грудня, 2016, 11:05 Політика
Назар Холодницький: Між НАБУ та САП немає ніякого конфлікту

Між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою існують юридичні суперечки, які стосуються доказової бази фігурантів антикорупційних розслідувань, однак немає жодного конфлікту

Про це заявив Антикорупційний прокурор України Назар Холодницький в ефірі програми «Перші про головне. Ексклюзив».

Очільник САП зазначив, що його відомство часто не погоджується з якістю доказів, які надають детективи НАБУ, однак такі питання на його думку, повинні вирішуватись в рамках політичної дискусії, а не виноситись у ЗМІ.

«12.49 Між НАБУ та САП немає конфлікту. Є юридичні суперечності. Адже прокурор, якому треба йти в суд в деяких випадках не може піти з тими доказами, які пропонують детективи НАБУ. А детектив хоче швидко завершити справу і каже: іди в суд з тими доказами, які є. Прокурор, натомість, каже що не піде з тим, що є. Іде нормальна юридична дискусія. Але якщо прокурор не іде з тими доказами, то змушувати його через ЗМІ, через Фейсбук неправильно, незаконно. Адже зараз змусимо прокурора, а потім всі разом будемо змушувати суд. Мовляв, одні розслідували, другі погодили а суд не хоче приймати. Значить, суд поганий. Робити суд поганим там де є слабка доказова база неправильно. Має бути доказова база залізна, бо ми розуміємо, проти кого ми ідемо до суду. Щоб іти в суд проти олігархів, в нас повинна бути надміцна доказова база», – наголосив Назар Холодницький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 18:03 :01