Новини » Події

Жінка, яка морила голодом власних дітей, відмовилась від свідчень

Відповідати за голодну смерть дворічного хлопчика у Києві буде лише матір. У місцевій прокуратурі повідомляють: двадцятирічна жінка у цій справі проходить як підозрювана, а бабуся покинутих дітей та сусіди вважаються свідками.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Вечір» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Відповідати перед законом можуть ще й поліцейські, якщо слідство доведе, що справді, прибувши на виклик, вони нічого не зробили для порятунку дітей.

Тим часом горе-матір відмовилась від усіх свідчень, які давала раніше.

«Відповідно до статті 63, жодних показів вона не давала. Тож опиратись на пояснення про те, що вона попросила когось приглянути за дітьми, вважаю, є недоцільним. Адже зараз ці свідчення не задокументовані та письмово ніде не відображаються», – прокоментував прокурор Володимир Маршаковський.

Нагадаємо, у Києві жінка покинула двох маленьких дітей більш, ніж на тиждень та підперла двері, щоб ті не могли вийти. Данило, якому був 1 рік та 11 місяців, помер ще 3 грудня, трирічна Ганна провела із тілом братика у замкненій кімнаті ще три дні. У цей час їхня 20-річна матір поїхала до свого коханця, буцім, доглядати за третім немовлям, якого народила у жовтні. Якщо провину жінки доведуть, їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

Loading...