Новини » Суспільство 9 грудня, 2016, 4:00
Психологи: у світі зростає кількість соціофобів

У світі збільшується кількість людей, які страждають від соціофобії.

Про це сказала на прес-конференції в Петербурзі психолог Лілія Габдулліна, – повідомляє Росбалт.

За словами експерта, подолати цю хворобу сучасного покоління можна лише змирившись з больовими відчуттями, які рано чи пізно доведеться випробувати.

«Вся психологія, за великим рахунком, вчить людину проходити через біль. Це ілюзія, що можна все життя прожити без болю. Тому, що саме через біль ви навчаєтеся жити. Але більшість людей концентруються на цих неприємних відчуттях і не хочуть далі рухатися. Тобто, грубо кажучи, вони з’їдають шматок болі в першому класі, а в другий клас йти не хочуть. При цьому завдання людини – пройти якомога більше ступенів і досягти просвітління за рахунок того, що йому вже не боляче. Потрібно виходити зі свого кокона, нехай навіть і через певний негативний досвід. Коли людина перестає боятися болю, вона перестає боятися чого-небудь взагалі», – підкреслила Габдулліна.

«Між людьми має бути справжнє спілкування, але молодому поколінню зараз це дається все важче і важче через появу різних подразників, гаджетів. Вони яскраві і відволікаючі. Навіть під час побачень люди весь час дивляться на екрани телефонів, що там їм прийшло, і перебувають у якійсь своїй реальності», – зазначив лікар-психотерапевт, президент Вищої школи методології Андрій Курпатов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-19 08:28 :11