live
Новини » Економіка

Незабаром у Києві відкриють один з найбільших ярмарків вакансій в Україні

З 12 по 16 грудня в приміщенні вокзалу станції Київ-Пасажирський в залі очікування № 4 за ініціативи Державної служби зайнятості буде проходити ярмарок вакансій «В новий рік – з новою роботою».

Про це повідомляє прес-служба Держслужби зайнятості.

Під час ярмарку роботу пропонуватимуть більше 100 найбільших роботодавців м. Київ, Київської та прилеглих областей. Також послуги надаватимуть представники Харківського, Одеського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Урочисте відкриття ярмарок розпочнеться 12 грудня о 12 годині.

У заході братимуть участь – в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко; pаступник Міністра інфраструктури України Дмитро Роменський; член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек; голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко; народний депутат України Наталя Веселова.

Це вже третій подібний за масштабом захід. Попередні два були організовані в приміщеннях станцій метро «Дарниця» та «Майдан Незалежності» у жовтні та листопаді, які проводила Державна служба зайнятості та КП «Київський метрополітен».

Під час ярмарок вакансій у метрополітені роботу знайшли близько 3000 киян та гостей міста.

 Loading...
Loading...
Loading...