Новини » Спорт

На вихідні Львів прийматиме ХХІІІ турнір з фехтування пам’яті Вадима Андрієвського

Упродовж 10–11 грудня Львівщина прийматиме етап Кубку України з фехтування 2016 року, присвячений пам’яті заслуженого тренера СРСР, засновника української школи фехтування, видатного спортивного педагога, професора Вадима Олексійовича Андрієвського.

Результат пошуку зображень за запитом

Упродовж двох днів провідні спортсмени України на фехтувальних доріжках комплексної спортивної бази «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. М. Черемшини, 17) визначатимуть кращих в особистій першості змагань з фехтування на шаблях та рапірах серед чоловіків і жінок.

Меморіал Вадима Олексійовича Андрієвського, який пішов з життя 12 січня 1994 року,  проводиться уже 23-й рік поспіль. Вперше він відбувся наприкінці 1994 року.

Зазначимо, що цього року турнір вперше буде транслюватися в повному об’ємі у прямому ефірі в YouTube на каналі «Наживо-ТВ». Також онлайн-трансляцію вестиме офіційний сайт Федерації фехтування України.

Турнір пам’яті Вадима Андрієвського можна подивитися за посиланням:

перший день (шабля) – www.youtube.com/watch?v=ZEqdtL3SXhI

другий день (рапіра) – www.youtube.com/watch?v=xx6QyIiNUt0

Результат пошуку зображень за запитом

Програма змагань

10 грудня – особисті змагання, шабля, чоловіки, жінки. Початок о 10:00.

11 грудня – особисті змагання, шабля,чоловіки, жінки. Початок о 10:00.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 10 грудня. Початок – о 12:00.

Результат пошуку зображень за запитом

Довідка

Вадим Олексійович Андрієвський (26 грудня 1912 – 12 січня 1994) – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, один із засновників вітчизняної школи фехтування, видатний спортивний педагог, професор. Його вихованці першими серед українських фехтувальників вибороли медалі Ігор Олімпіад – Євген Череповський – 1956 р. та чемпіонатах світу – Євген Рюмін – 1962 р., а Василь Станкович став двічі срібним призером Олімпіади 1968 і 1972 років та п’ятиразовим чемпіоном світу в особистих і командних змаганнях.

Упродовж 20-ти років Вадим Андрієвський очолював тренерський штаб збірної команди України, зробив значний внесок у формування науково-методичних засад підготовки фехтувальників високої кваліфікації. Мав незаперечний авторитет у середовищі вітчизняних та закордонних фахівців фехтування, запрошувався і неодноразово виїжджав на змагання та семінари тренерів у провідні фехтувальні країни світу. До кінця життя вів активну професійну діяльність, передавав досвід молодим викладачам, тренерам, студентам, співпрацював із громадськими фізкультурно-спортивними організаціями Львівщини.

 

 

 Loading...