Новини » Регіони 8 грудня, 2016, 14:04
Закарпаття зацікавлене в реалізації грантових проектів за кошти ЄС

Сьогодні голова Закарпатської облради Михайло Рівіс провів чергову робочу зустріч із експертами Угорського центру розвитку.

У ній взяли участь керівництво структурних відомств ОДА. Під час зустрічі зазначено, що Закарпатська обласна рада, Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА (ЄОТС ТИСА) разом з угорськими колегами приступили до підготовки проектних матеріалів, передусім, з метою участі – як двох областей, так і ЄОТС ТИСА у програмах транскордонного співробітництва Європейського Союзу, зокрема, програмі «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Про це повідомляють у прес-службі Закарпатської облради.

Як поінформувала заступник директора Європейського об’єднання ТИСА Юдіта Євчак, ще влітку цього року підготовлено базу даних проблемних питань, до яких увійшли 25 проектних пропозицій. Це короткий опис найбільш оптимальних екологічних, інфраструктурних, соціальних проблем, пов’язаних  зі збором і утилізацією сміття; забезпечення питною водою; розвитком дорожньої інфраструктури поблизу українсько-угорського кордону, що сприяло б відкриттю нових пунктів пропуску; розвитком туристичної галузі; створенням необхідних умов для охорони та збереження культурної спадщини.

«Дані матеріали передані угорській стороні, – зазначила Юдіта Євчак. – Відтак, міністерством національного розвитку Угорщини за фінансової підтримки міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини визначено експертів, які надаватимуть допомогу у підготовці матеріалів для проектів. Це – названі вище експерти Угорського центру розвитку міністерства національного розвитку Угорщини. Угорські колеги, на основі підготовлених проектних пропозицій, уже здійснили аналіз грантових програм, тобто приступили до інвентаризації можливостей з підготовки проектів на отримання фінансової допомоги ЄС».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:06 :51