Новини » Спорт 7 грудня, 2016, 15:51
9-11 грудня у Львові відбудеться етап Кубку України з фехтування

Упродовж 9-11 грудня у Львові відбудеться етап Кубку України з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера колишнього СРСР, засновника української школи фехтування, видатного спортивного педагога, професора Вадима Андрієвського.

Як повідомили сьогодні в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, впродовж трьох днів провідні спортсмени України визначатимуть найкращих в особистій першості змагань з фехтування на шаблях та рапірах серед чоловіків і жінок.

Змагання відбуватимуться на фехтувальних доріжках комплексної спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. М. Черемшини, 17).

Урочисте відкриття розпочнеться 10 грудня о 12:00.

Програма змагань:

  • 9 грудня – день приїзду, налаштування обладнання, контроль зброї, шабля (чоловіки, жінки);
  • 10 грудня – особисті змагання, шабля, чоловіки, жінки. Початок о 10:00.
  • 11 грудня – особисті змагання, шабля,чоловіки, жінки. Початок о 10:00.

Довідка.

Вадим Олексійович Андрієвський (26 грудня 1912 – 12 січня 1994) – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, один із засновників вітчизняної школи фехтування, видатний спортивний педагог, професор. Упродовж 20-ти років він очолював тренерський штаб збірної команди України, зробив значний внесок у формування науково-методичних засад підготовки фехтувальників високої кваліфікації.

Вадим Андрієвський мав незаперечний авторитет у середовищі вітчизняних та закордонних фахівців фехтування, запрошувався і неодноразово виїжджав на змагання та семінари тренерів у провідні фехтувальні країни світу. До кінця життя вів активну професійну діяльність, передавав досвід молодим викладачам, тренерам, студентам, співпрацював із громадськими фізкультурно-спортивними організаціями Львівщини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 13:16 :48