Новини » Світ

Ненависниця «київської хунти» Волкова є адвокатом липецької філії фабрики Roshen, – Бабченко

Адвокат Липецької фабрики Roshen, що належить президентові України Петру Порошенку Віолетта Волкова, є активною прихильницею президента РФ Володимира Путіна і анексії Криму.

Про це розповів російський журналіст Аркадій Бабченко, – повідомляє Гордон.

Аркадий Бабченко: Путинистка, крымнашистка, сталинистка Волкова. Адвокат Roshen. Ничего личного, просто бизнес

«Волкова п’ять років тому була цілком адекватною людиною, адвокатом, активістом, яка виступала за громадянські права і свободи і проти узурпації влади. Виїжджала в буцегарні, надавала правову допомогу затриманим, вела справи та інше... Потім стався «Кримнаш», і Віолетті знесло голову геть. Більш запеклої путіністки, патріотки, кримнашистки, сталіністки і прихильниці розстрілів – тепер не відшукати», – розповів він.

Журналіст зазначив, що ненависть до «київської хунти» не заважає Волковій працювати на корпорацію, що належить президенту України.

«Ненависниця київської хунти Віолетта Волкова є адвокатом липецької філії фабрики Roshen. Так-так, ви не помилилися. Тієї самої Roshen, того самого Порошенка. Путіністка, кримнашистка, сталіністка Волкова. Адвокат Roshen. Нічого особистого, просто бізнес», – написав Бабченко.

Віолетта Волкова згадувалася в ЗМІ як адвокат фабрики Roshen у Липецьку в 2014 і 2015 роках.

Власником корпорації Roshen є президент України Петро Порошенко. У ході виборчої кампанії в 2014 році він обіцяв продати Roshen, але пізніше сказав, що «дуже важко продати щось в країні, яка перебуває в стані війни».

У жовтні 2016 року президент корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський заявив, що за всіма перевірками, кримінальними справами і арештом майна, з-за якого корпорація Roshen не може продати фабрику в російському Липецьку, стоїть президент РФ Володимир Путін. Також Москалевський повідомив, що кондитерська корпорація Roshen продовжує вести переговори про продаж своїх активів в Липецькій області РФ.

 

Loading...