Новини » Події 4 грудня, 2016, 17:45
Стало відомо, які зміни чекають на українців у 2017 році, – астролог

Високосний 2016-й рік з собою забере проблеми і розчарування українців. Харківський астролог Олена Максимова впевнена, що 2017-й рік буде виділятися серед останніх трьох років. Україна нарешті зробить вагомий крок у розвитку і вийде із затяжної економічної кризи.

Про це повідомляє replyua.

За словами астролога, українцям не варто сподіватися, що після бою курантів в ніч з 31 грудня на 1 січня всі справи відразу підуть вгору. До 20 березня доведеться вирішувати докучливі питання і проблеми, які з’явилися в 2016 році.

Непросто буде українським політикам, які всю зиму будуть змушені пояснювати свої е-декларації, звітувати за нажите «непосильною працею», не виключено, що до весни деяким чиновникам доведеться попрощатися з посадами, а політикам зав’язати з політичною кар’єрою.

«2017-й рік може стати останнім шансом для України заявити про себе на міжнародній арені, увага до України з боку світових лідерів буде ні трохи не менше, ніж в 2016 році. У той же час від МВФ Україна отримає менше допомоги, ніж в 2016 році, що стане новим поштовхом в економіці, через те, що доведеться мудрувати, як за рахунок власних ресурсів піднімати країну», – зазначила Олена Максимова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 22:03 :27