Новини » Події 4 грудня, 2016, 16:30
Конгрес США підтримав законопроект Маккейна щодо України
Пентагон
Пентагон

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів схвалила новий законопроект щодо військової допомоги Україні та військового співробітництва з Росією, автором якого став сенатор Джон Маккейн.

Про це повідомляє Голос Америки.

Згідно з новим законопроектом, у наступному році Україна отримає від США військову допомогу на суму 350 мільйонів доларів.

Крім того, в проекті військового бюджету США закладена загальна сума у розмірі 618 мільярдів доларів. Законопроект Маккейна передбачає заборону фінансування програм, пов’язаних з військовою співпрацею між США і Росією. Співпраця з РФ може відновитися, як і фінансування програм, тільки за умови, якщо російська сторона припинить агресію щодо України, яка загрожує втратою територіальної цілісності країни.

У проекті бюджету передбачено рекордне за останні шість років грошове забезпечення американських військових. Поки законопроект Маккейна, який наполягає на виділенні військової допомоги Україні, було розглянуто лише у Конгресі, і через кілька днів він буде направлений на розгляд в Сенат Сполучених Штатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:56 :36