Новини » Події

Жінка намагалася провезти свого чоловіка як контрабанду

Сьогодні, 02.12.2016 року, на КПВВ «Станиця Луганська» затримано громадянку України за спробу незаконно перетнути лінію розмежування.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Порушниця, з метою «вирішення питання» щодо незаконного перетинання лінії зіткнення розмежування свого чоловіка, у зв’язку з відсутністю дозволу фізичної особи на перетин лінії зіткнення, запропонувала прикордонному наряду неправомірну винагороду у сумі 300 гривень.

Прикордонний наряд від запропонованої винагороди відмовився. Факт дачі хабара зафіксовано встановленим порядком. Про скоєння злочину за ознаками ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» направлено повідомлення до правоохоронних органів. Громадянку передано представникам Національної поліції.

В рамках проведення внутрішньовідомчої акції «Доброчесність» направленої на запобігання та протидії корупції, керівництвом прикордонного загону продовжуються відповідні заходи, метою яких є запобігання та протидії корупції серед особового складу які дають свої результати.

Loading...