live
Новини » Політика

Заяви Онищенка співпадають із заявами Росії, – політолог

Нардеп-утікач Олександр Онищенко, який стверджує про підкуп людьми Президента України народних депутатів заради отримання вигідних Банковій рішень, має на меті дискредитувати увесь політичний клас в Україні.

Про це програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 ) на телеканалі ZIK заявила політолог Олеся Яхно, коментуючи заяву Олександра Онищенка про те, що він має  докази підкупу парламентаріїв, рейдерства, корупційних переговорів з бізнесменами тощо з боку Президента Порошенка та його найближчого оточення.

«Онищенко не озвучив фактів, прізвищ. На мою думку, він робив ставку на політизацію своєї суто кримінальної справи, яку проти нього веде НАБУ, та дискредитацію політичного класу в Україні в цілому. У цьому його позиція є тотожною до тієї, яку посідає Російська Федерація, що стверджує про нелегітимну корумповану владу в Україні від 2014 року», –  каже експерт.

«Якщо у нього є факти, то з ним слід звергатись до правоохоронних органів та надавати докази. Нині ж його заяви є суто політичними гаслами, які нічим не підкріплені. Є цікавим ще такий момент. Якщо він справді надасть докази того, що він брав участь у підкупі народних депутатів, вів посередницьку діяльність за особливими дорученнями Президента Порошенка тощо, як він стверджує, то «Інтерпол» заарештує його першим», – переконана Олеся Яхно.

Нагадаємо, Олександр Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ВАТ «Укргазвидобування».

Відтак державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Верховна Рада надала згоду на притягнення Онищенка до відповідальності. Однак, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко покинув Україну. 8 серпня його оголосили в національний розшук.

Згодом Онищенко заявив, що передав компромат на Президента Петра Порошенка Сполученим Штатам Америки.

 

 

Loading...