п'ятниця, 2 грудня, 2016, 9:43 Львів
Яворівщина вшанувала пам’ять Романа Лубківського творчим конкурсом «Лелече віче»
Яворівщина вшанувала пам’ять про Романа Лубківського творчим конкурсом «Лелече віче»
Яворівщина вшанувала пам’ять про Романа Лубківського творчим конкурсом «Лелече віче»

В Яворівському районі Львівської області відбувся ІІ етап поетичного конкурсу імені Романа Лубківського «Лелече віче» серед учнів Івано-Франкового освітнього округу.

Юні таланти змагалися у номінаціях «Дивослово» та «Авторська поезія» на базі Бірківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка. Про це повідомив сьогодні, 2 грудня, власкор IA ZIK з посиланням на Марію Пономарьову, методиста відділу освіти Яворівської РДА.

З її слів, до складу журі ІІ етапу конкурсу «Лелече віче» ввійшли: Іван Пазин, поет – громадський діяч; Ірина Мельничук – учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, поетеса; Марія Пономарьова – методист відділу освіти Яворівської райдержадміністрації; Володимир Дацко – головний редактор газети «Яворівщина»; Володимир Кульчицький – голова Бірківської сільської ради. При сприянні сільського голови Бірок Володимира Кульчицького переможців нонкурсу Лелече віче» нагороджено грамотами та грошовими винагородами.

«ІІ етап поетичного конкурсу імені Романа «Лелече віче», – говорить Марія Пономарьова, це – культурно-освітній захід, спрямований на підтримку обдарованих учнів у галузі «Літера­турна творчість». Мета – вшанування пам’яті Романа Лубківського, українського письменника, державного і громадського діяча, дипломата, Надзвичайного і Повноважного посла України, члена Спілки письменників України та утвердження творчої особистості учня, що прагне відтворювати і твори­ти художнє слово, яке відображає духовні над­бання української та загальнолюдської культури».

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 17:21:32